scorecardresearch

Eşcinsel Olduğunu Söyleyen Kevin Spacey'e Bir Suçlama Daha- Kasıklarıma Dokundu

2 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 ay önce
DilTürkçe
Açıklama
Tony Montana adlı bir film yapımcısı, House of Cards filminin Oscarlı yıldızı Kevin Spacey'nin, 2003 yılında Los Angeles'ta bir barda kalçasına dokunduğunu söyledi.
"ELİYLE KASIKLARIMA DOKUNDU"

Radar sitesine konuşan Montana, o dönem 30'lu yaşlarında olduğunu ve Spacey'nin davranışını pek çok yere bildirdiğini ancak ispatlayamadığını söyledi. Montana olayı şu sözlerle anlattı: "İçki almak için bara doğru gittim, sonra Kevin yanıma geldi ve kolunu bana doladı. Bana bardan ayrılıp kendisiyle gelmemi söylüyordu. Sonra eliyle kasıklarıma dokundu. (…) Elini tutup indirdim ve içkimi ödeyip ondan uzaklaştım."
"BENİ TUVALETE KADAR TAKİP ETTİ"

Montana daha sonra Spacey'nin kendisini tuvaletlere kadar izlediğini söyledi: "(İçerde) bir arkadaşı da sıradaydı, ona dönüp 'Arkadaşının gitme saati geldi, onu götürsen iyi olur' dedim, bunun üzerine birlikte (bardan) ayrıldılar."
OYUNCU ANTONY RAPP DE TACİZ SUÇLAMASI YAPMIŞTI


Kısa bir süre önce oyuncu Antony Rapp, 31 yıl önce, 14 yaşındayken, Spacey'nin kendisini evinde taciz ettiğini iddia etmişti. Spacey, Rapp'in iddialarıyla ilgili olarak olayı hatırlamadığını söylemiş, ancak alkol etkisindeyken yapmış olabileceği hatalı davranışlardan ötürü özür dilemişti.