scorecardresearch

Türk Genci, Ukrayna’da Vahşice Öldürülmüştü Cinayete Satanist Ayini Süsü Verilmiş

5 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 ay önce
DilTürkçe
Açıklama
Ukrayna'da Dorukhan Ünal adlı bir Türk vatandaşı yakılarak öldürüldü. Ünal'ın 2'si Türk 4 kişi tarafından öldürüldüğü ve cinayete satanist ayini süsü verildiği ortaya çıktı.

İNSAN TİCARETİ İÇİN UKRAYNA'YA GİTMİŞ

Ukrayna'nın Odessa kentinde 18 Kasım Cumartesi günü işlenen cinayet 3 gün sonra ortaya çıktı. Ukrayna basınında yer alan haberlere göre, Nishchinsky Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanın 8. katında 25 yaşındaki bir Türk vatandaşı önce başına aldığı darbeyle öldürüldü, ardından cesedi yakıldı. Öldürülen kişinin Ukrayna'ya insan ticareti yapmak için geldiği ve köyleri dolaşarak genç kızları para karşılığında kandırmaya çalıştığı iddia edildi.

ZANLILAR UYUŞTURUCU SABIKALI

Cesedin bulunmasının ardından Odessa Savcılığı açıklama yaptı. Açıklamada cinayetin 2 Türk, bir İtalyan ve bir Azerbaycan vatandaşı tarafından işlendiği, olay yerinde ise satanistlerin kullandığı pentagram sembolünün, mumların ve satanist ayinlerinde kullanılan farklı materyallerin bulunduğu kaydedildi. Savcılık olaya satanist ayini süsü verilmiş olabileceğini belirtirken zanlıların daha önceden uyuşturucu ve insan ticaretinden sabıkalı oldukları öğrenildi.

3 GÜNDÜR HABER YOK

Öldürülen Türk vatandaşının ise 25 yaşında Ankara'da yaşayan Dorukhan Ünal olduğu öğrenildi. Ankara'da günlük ev kiralama işi yapan ve evli olan Ünal'ın eşi ise 3 gün önce sosyal medyadan eşinden haber alamadığını duyurmuştu. VATAN'a konuşan acılı kadın, eşinin 8 Kasım'da iş için Ukrayna'ya gittiğini ancak haber alamayınca elçiliğe başvurduklarını söylerken, 'Ölüm haberini aldık ama nasıl öldüğü hakkında kimse bize bilgi vermemişti. Perişan haldeyiz' dedi.