scorecardresearch

Uyuşturucu Operasyonunda Arka Bahçeden Kaçan Şüpheliler Kıskıvrak Yakalandı

2 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 ay önce
DilTürkçe
Açıklama
İstanbul'da polisin sabaha karşı bir eve düzenlediği operasyonda, arka bahçeden kaçan şüpheliler kıskıvrak yakalandı. Evde yapılan aramada uyuşturucu madde ve suikast silahı bulundu.

İstanbul'da sabaha karşı düğmeye basan polis ekipleri, eş zamanlı olarak birçok adrese operasyon düzenledi.

EVİN ARKA BAHÇESİNDEN KAÇTILAR

Vatan Caddesinde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğünde toplanan ekipler, sabah saat 04.30 sıralarında operasyon için düğmeye bastı. Ekipler konvoylar halinde operasyon yapılacak adreslere doğru yola çıktı. Düzenlenen operasyon kapsamında Fatih, Balat Mahallesi,Tavukçu Abdullah Sokak üzerinde bulunan bir apartmana özel tim yardımıyla girildi. Polis adrese girildiği sırada evin arka bahçesinden kaçan şüpheliler olduğunu fark etti. Polis ekipleri kaçan zanlıları uzun bir kovaladıktan sonra kıskıvrak yakaladı. Gözaltına alınan zanlılar evdeki arama çalışmalarından sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

SUİKAST SİLAHI BULUNDU

Kapıları Özel Harekat polislerince koçbaşı ile kırılarak içeri girilen adreste yapılan aramada ise, bir miktar uyuşturucu madde ve suikast silahı olarak kullanılan el yapımı kalem silah ve silaha ait mermiler ele geçirildi. Polis operasyon sırasında evde bulunan ve kaçan üçüncü bir kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.